S E A S O N L E S S

to autorska kolekcja ubiorów, będąca kwintesencją naszych, nie tylko odzieżowych wartości. To ważne, by w dzisiejszych czasach tworzyć ubiory sensowne, dlatego w tej kolekcji odkryjesz długowieczne tkaniny i dzianiny, dobre dla ciała, trwałe, biodegradowalne – a jednocześnie niepozbawione finezji i delikatności oraz nuty romantyzmu.

Unikatowe sztuki z kolekcji otrzymały swoją barwę wprost z natury, zostały pojedynczo i ręcznie zabarwione roślinami w naszej pracowni w Łodzi. Jest to zdecydowanie proces w trybie SLOW, wymaga wielu prób i testów na drodze do uzyskania wymarzonej palety koloru. Każdy różowy element kolekcji uzyskał swoje unikatowe wybarwienie z połączenia kłącza marzanny i drzewa sandałowego.

Seasonless to kolekcja uniwersalna. Wiele z naszych asortymentów możesz połączyć zarówno w codzienne jak i bardziej formalne zestawy. Tkaniny są poważne i szlachetne, ale kroje nawiązują do ulubionych cech ubiorów sportowych, nie brakuje im funkcjonalności. Zależy nam, aby były z Tobą na długo.