Dostawa i Zwroty

  1. Ubrania vintage mogą nosić ślady użytkowania a poważniejsze defekty są wyszczególnione w opisie i w miarę możliwości, uwiecznione na zdjęciach produktowych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem produktu przed dokonaniem zakupu.
  2. Kupującemu przysługuje 14-sto dniowe prawo odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej przez internet. W tym celu prosimy o przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy wg. formularza dostępnego na stronie na adres e-mail  office@dobrewlokno.com. Do formularza prosimy dołączyć elektroniczny dowód zakupu.
  3. Towar należy odesłać na własny koszt, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy, na adres: Dobre Włókno, ul. Akacjowa 10/8, 02-534 Warszawa. Nadaj przesyłkę poleconą, zamów kuriera lub zwróć osobiście w pracowni.
  4. Zwracane produkty prosimy przesłać w sposób odpowiednio zabezpieczony, najlepiej w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym, będącym podstawą zwrotu środków.
  5. Po otrzymaniu przesyłki zwrócimy Państwu środki za zakupione produkty niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu.
  6. Prosimy pamiętać, aby zwracane produkty były w nienaruszonym stanie. Jeśli produkt będzie uszkodzony, zabrudzony lub będzie nosił wyraźne ślady użytkowania, nie będziemy mogli zaakceptować zwrotu. Prosimy pamiętać o dołączeniu paragonu fiskalnego wysłanego z zamówieniem.
  7. Nie oferujemy możliwości wymiany. Jeśli potrzebują Państwo wymienić zakupiony produkt, prosimy go zwrócić i dokonać nowego zakupu.
  8. Szczegółowe warunki zwrotów opisane są w punkcie 6 Regulaminu sklepu internetowego Dobre Włókno – Odstąpienie od Umowy. Jeśli macie Państwo pytania, prosimy o kontakt mailowy na adres: office@dobrewlokno.com

Czas Dostawy

Staramy się wysyłać Państwa zamówienia jak najszybciej, jednak nie później niż w ciągu 3 dni roboczych od daty ich otrzymania. Czas dostawy od momentu wysłania zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku przesyłek zagranicznych jest dłuższy i zależny od kraju przeznaczenia.

Koszty Dostawy

Zamówienia wysyłamy kurierem InPost oraz DPD lub nadajemy w paczkomatach InPost. Koszt wysyłki na terenie kraju wynosi 15 złotych. Prosimy o kontakt, jeśli interesuje Państwa cena przesyłki zagranicznej.